Apliko për këtë punë
MARKET DURRESI
MARKET DURRESI , Durres, ofroj vend pune sistemuese, punonjese banaku, kasiere
MARKET DURRESI, Zgjidh qytetin

Durres, ofroj vend pune sistemuese, punonjese banaku, kasiere
ne nje supermarket kerkohet:
– sistemuese
– punonjese banaku
– kasiere

Ofrojme :
- Pagesa te kenaqshme.
- Sigurime Shoqerore.
Te interesuarit te dergojne CV ME FOTO ose te paraqiten prane zyrave.
E-mail: [email protected]

Kandidatet duhet:
-Te kene mbaruar shkollen e mesme
-Te kene vullnet per te mesuar
-Te kene aftesi te mira komunikuese
-Te jene te besueshem
-Te dije te punoje ne grup dhe te perballoje presionin ne pune

Te interesuarit te paraqiten prane MARKET DURRESI 1 , Prane muzeumit
nga E Hena-E Premte, ne orarin 8:30-15:00.

Ju mirepresim
Cel. : 0695487710

Kërkesa favorizuese
  • Ju mirepresim
  • KONTAKTONI Cel. : 0695487710